English
پارسی

گونه های مختلف چوب

چوب از جمله مصالح ساختمانی است که در طبیعت به وفور یافت می شود. این ماده بافتی بسیار زیبا دارد و حضور آن در ساختمان جلوه ای بی نظیر ایجاد می کند. چوب درختان با توجه به بافت آن ها متفاوت بوده و همین امر تنوع و زیبایی آن ها را دوچندان نموده است. این متریال از قابلیت برش کاری، سمباده زنی، خراطی، پردازش و رنگ آمیزی برخوردار است و نه تنها در فضای بیرون ساختمان بلکه در دکوراسیون داخلی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه به دلیل مشکلات ایجاد شده در اکوسیستم، قطع درختان کمتر صورت می گیرد، از این رو چوب به متریالی لوکس در ساختمان سازی تبدیل شده است.

مطالعه بیشتر...

ترکیب رنگ چوب

امروزه با ورود طراحان خوش‌ذوق و باسلیقه به عرصه طراحی دکوراسیون داخلی، شاهد استفاده بیشتر از چوب در دکوراسیون داخلی خانه‌ها هستیم؛ اما چیزی که معمولاً رخ می‌دهد، اشتباه نادرست از ترکیب رنگ چوب‌ها است به‌ گونه‌ای که عموماً شاهد عدم همخوانی ترکیب رنگ چوب‌ها در منازل هستیم. در این مقاله از گروه صنعتی اسپادانا، قصد داریم با روش‌های ترکیب رنگ‌های مختلف چوب در دکوراسیون داخلی آشنا شویم.

مطالعه بیشتر...

انتخاب دکور نمایشگاه

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید پیش از شروع یک نمایشگاه توسط غرفه‌داران بررسی شود، توجه به طراحی دکوراسیون غرفه است. شاید در گذشته برخی افراد تنها به کمک چند صندلی و قاب می‌توانستند دکوراسیون غرفه خود را طراحی کنند؛ اما امروزه، این کار برای جذب مخاطب تأثیری نداشته و لازم است تا طراحی دکوراسیون به شیوه اصولی و حرفه‌ای انجام گیرد.طراحی دکوراسیون برای غرفه و نمایشگاه نقش بسیار ویژه ای در جذب مخاطبان به دلیل نمایش کالاهای خاص در حضور همفکران و مخاطبان تجاری دارد.

مطالعه بیشتر...

انتخاب دکور آشپزخانه

آشپزخانه ها در بین قسمت های مختلف یک خانه برای خانم های خانه دار، مهم ترین قسمت خانه هستند؛ زیرا کدبانوی خانه زمان زیادی از وقتش را در آنجا می گذراند و دوست دارد برای چیدمان و خرید وسیله برای دکوراسیون آن سنگ تمام بگذارد. خرید وسیله مناسب برای آشپزخانه و چیدمان آن اهمیت ویژه ای در ایجاد یک دکوراسیون منحصربه فرد و جذاب دارد و هر کسی با توجه به سلیقه شخصی خود می تواند تصمیم خاص خود را داشته باشد. امروزه با توجه به افزایش و پیشرفت های حاصل در فناوری، مدل های بسیار مختلفی از دکوراسیون کابینت های آشپزخانه وجود دارد

مطالعه بیشتر...

جلوه های زیبایی مدل‌های کابینت مدرن

امروزه با تغییر سبک زندگی افراد، صنایع مختلف نیز با توجه به شرایط اقتصادی و علاقه‌مندی‌های مشتریان خود، به تغییر رویه و تولید محصولات جدید روی آورده‌اند. یکی از این صنایع که در سال‌های اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است، صنعت دکوراسیون داخلی می‌باشد. با توجه به نیازهای امروزه مردم و همچنین شرایط مالی و تغییر سلیقه‌ی افراد به سمت دکوراسیون‌های ساده تر، سبک جدیدی در این صنعت پدید آمد که سبک مدرن نامیده می‌شود. گرچه نمی‌توان به طور قطع سبک مدرن را در تقابل با سبک کلاسیک دانست اما با توجه به تفاوت‌های عمده این دو سبک، آن را نقطه مقابل سبک کلاسیک می‌دانند.

مطالعه بیشتر...

آدرس: اصفهان، خیابان امام خمینی، بعد از شهرک مهدیه و کوی صنعتگران، انتهای خیابان 12 بهمن، گروه صنعتی اسپادانا

تلفن:09131106552