English
پارسی

چگونه بهترین کابینت ساز آشپزخانه را انتخاب کنیم؟

یکی از سخت‌ترین مراحل در زمان تغییر دکوراسیون یا سفارش کمد و کابینت، پیدا کردن یک کابینت ساز متعهد و حرفه‌ای است. پیدا کردن کابینت ساز خوب در اصفهان یا شهرهای بزرگ شاید حتی مشکل تر از شهرهای کوچک باشد. در بسیاری از کارهای چوبی، نقش کابینت ساز مهمترین عامل در کیفیت کار نهایی است و در بعضی مواقع انتخاب نادرست کابینت ساز، نه تنها باعث افزایش هزینه‌ها می شود، بلکه دردسرهای دیگری نظیر اتلاف زمان و اختلافاتی که باعث ایجاد تنش می شود نیز بوجود می آورد. کابینت سازی، یکی از مشاغل بسیار پرتقاضا می باشد که با توجه به تنوع نوع محصولات در طراحی، جنس و متریال به کار رفته در هر یک، لازم است در انتخاب این کابینت ساز، به چند نکته مهم توجه شود.

مطالعه بیشتر...

انواع درب های چوبی زیبا برای داخل خانه!

 

درب و پنجره: درب های داخل خانه از آن چیزی که فکر می‌کنید نقش مهم‌تری در طراحی داخلی خانه بازی می‌کنند. اگرچه در یک نقشه بزرگ عناصر کوچکی هستند، اما به خانه جزئیات معمارانه و سبک اضافه می‌کنند. درب ها به‌عنوان چیزهایی که هر روز از آن‌ها استفاده می‌کنیم یک تجربه ملموس خلق می‌کنند که یک تاثیر مهم بر ما می‌گذارند. برای مثال انتخاب یک درب چوبی مستحکم خیلی تجربه متفاوت‌تری نسبت به یک در  توخالی که از مواد ترکیبی و مصنوعی ساخته شده است ایجاد می‌کند. با اسپاداناکوهمراه باشید تا بهترین درب چوبی را به شما معرفی کنیم.

مطالعه بیشتر...

اجرای دکوراسیون داخلی ساختمان

 

 

اگر به دنیای دکوراسیون، معماری و طراحی داخل علاقه مندید، اگر ذوق هنری در خود می بینید و اشتیاق فراوانی به زیباسازی محیط زندگی خودتان دارید، و همینطور می خواهید اصولی تر دست به تغییرات در منزل و یا محیط کارتان بزنید، حتما به مقاله بسیار مفید درباره دکوراسیون و طراحی داخلی نیاز دارید. این مقاله بسیار خواندنی و کاربردی دکوراسیون حتما شما را در این راستا یاری خواهد کرد.

همه انسانها در اعماق درون خود خواستار آرامشند. این امر، برای هر فرد، اگر نه در هیچ جای دیگر، حداقل در خانه باید محقق شود. در خانه است که می‌توان انرژی‌های از دست‌رفته طی روز را جایگزین کرد. دور هم جمع شدن اعضای خانواده، گپ زدن و چیزهای ساده این‌چنینی به ما انسانها کمک می‌کنند تا خستگی‌های روزانه را در جایی بیرون از خانه جا گذاشته و برای فردا آماده شویم. فضای داخلی خانه می‌تواند منبع تمام‌نشدنی نشاط و آرامش باشد به شرطی که بعضی از جزئیات ظریف که بسیار موثر هم هستند رعایت کنیم. گاهی توجه به نکته‌های کوچک، نتایج بزرگی به دنبال دارد.

مطالعه بیشتر...

گالری تصاویر

اطلاعات تماس

  • آدرس شرکت: اصفهان، خیابان امام خمینی، بعد از شهرک مهدیه و کوی صنعتگران، انتهای خیابان 12 بهمن، گروه صنعتی اسپادانا
  • تلفن همراه: 09131106552
  • ایمیل: