English
پارسی

معرفی گروه صنعتی اسپادانا

امروزه کشور عزیزمان ایران در راستای حل بحران های اقتصادی، پیمودن مسیر شکوفایی و اقتصادی پویا، بیش از پیش نیازمند تولید ملی و خدمت ایرانی می باشد. لذا در راستای حفظ و تعالی تولید و خدمت ملی، با تلاش و پشتکار شبانه روزی و با تکيه بر توان فنی خود و کلیه همکاران مجرب، امید است بتوانیم سهم بزرگی در تولید انواع پوشش‌های تخصصی و ناب و بومی‌سازی بخشی از محصولات وارداتی داشته باشیم.

 

 

گروه صنعتی اسپادانا به عنوان یکی از حرفه ای ترین های فعالیت صنفی در زمینه دکوراسیون داخلی از جنس چوب، از سال 1363 شروع به فعالیت نمود که در طی این سال ها، با استفاده از دانش روز جهانی و همچنین مهندسین حرفه ای در امر تولید، توانسته است در بالاترین درجه در کیفیت محصولات در حوزه دکوراسیون داخلی اعم از رنگ و نقاشی انواع چوب دکور و نمای ساختمان، ساخت و تولید کابینت آشپزخانه، کمد دیواری، درب های داخلی و ورودی مجتمع، ساخت و نصب کمدهای دیواری و ویترین و اجرای انواع دیوارکوب و کف پوش دست یابد و جزو برندهای موفق در حوزه دکوراسیون داخلی قرار گیرد.


امنیت محصولات تولیدی، گام دیگری است که مدیریت گروه صنعتی اسپادانا در ارتقاء دیدگاه خود نسبت به حصول معیارهای علمی و اصل مشتری مداری و تضمین کیفیت، گام برداشته است. جلب و حفظ رضایت مشتریان و ثبات کیفیت، از جمله اصولی هستند که پایبندی به آنها افتخار ماست.

لذا این مجموعه با بهره گیری از دانش و تجربه مدیران و پرسنل خود و تاکید بر داشتن بالاترین کیفیت، اهتمام به تولید درب های ضدسرقت و ضدحریق کرد و با توجه به کیفیت بالای محصولات و توجه ویژه به نیاز مشتریان، گروه صنعتی اسپادانا توانست در بازار دکوراسیون داخلی ایران، جایگاه ویژه را برای خود اختصاص دهد .


گروه صنعتی اسپادانا با توجه به اهمیت نقش محوری کیفیت محصولات در مسیر اجرا و تحویل، با تهیه تجهیزات پیشرفته خط تولید، ضمن بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و ابزار دقیق و با پیاده سازی سیستم کنترل و بازرسی و آموزش مستمر پرسنل بر اساس استاندارهای معتبر ملّی و بین المللی، سعی در برآوردن این مهم داشته است.

هم اکنون گروه صنعتی اسپادانا، از فعالین صنفی مطرح در زمینه دکوراسیون داخلی بوده و مفتخر است که در خدمت سایر شرکت ها، مهندسین ناظر، طراحان و مشاورین بلند پایه کشور می باشد. باعث افتخار است که سایر کارفرمایان در سراسر کشور عزیزمان ایران طی سالیان گذشته و زمان حال در اجرای دکوراسیون داخلی و در چهارچوب فعالیت های گوناگون خود، سهمی ویژه برای ما قائل شده و ما را انتخاب نموده اند.

 

گروه صنعتی اسپادانا با رعایت استانداردهای تخصصی و استفاده از مهندسین مشاور برتر صنعت دکوراسیون داخلی، در راستای ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریان خود، دو عامل کیفیت و قیمت را به طور ویژه مدنظر قرار داده و خود را به رعایت اصول کیفی و فنی به عنوان یک شاخصه متمایز ملزم نموده است.


از ابتدای فعالیت گروه صنعتی اسپادانا آنچه به عنوان یک هدف تعیین شده بود و تا به امروز سرسختانه و در همه شرایط اقتصادی به آن متعهد و پایبند مانده ایم، تولید و ارائه خدمت مطابق استاندارد و با بهترین کیفیت ممکن بوده است. در این راستا گروه صنعتی اسپادانا با احداث خط رنگ مجهز و بهره گیری از دانش روز اروپا، اقدام به راه اندازی و اجرای رنگ کاری تخصصی چوب با انواع پلی اورتان (پلی یورتان)، رنگ های اتومبیلی سوپر براق، پتینه و رنگ روکش های طبیعی و مصنوعات تمام چوب در فضاهای داخلی و خارجی اقدام به تأمین نیاز و جلب رضایت مشتریان نموده است.


از آنجا که خدمات پس از فروش یکی از مهم ترین معیارها در رقابت در بازارهای جهانی می باشد؛ لذا گروه صنعتی اسپادانا به منظور ایجاد ارزش بیشتر، افزایش رضایت مشتریان و همچنین تقویت کیفیت محصولات خود، اقدام به ارائه خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش به صورت کامل و ویژه نموده است که در این امر توانسته است جایگاه خود را همواره در ذهن مشتریان خود تثبیت نماید. واحد خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسپادانا، به عنوان واحد ارتباط بعدی با مشتری، این امکان را ایجاد می کند که با هر دفعه ارتباط با مشتری بتواند این حس را ایجاد کرده و مشتری احساس کند با احترامی که از سازمان دریافت می کند، نیازهای اجتماعی او تامین گردد.

 

باورهای ما در گروه صنعتی اسپادانا، بر پايه كيفيت محصولات توليدی، اصل احترام به خواسته مشتريان و تلاش در راستای جلب اعتماد مشتريان بنا شده كه افتخارات كسب شده گواه كيفيت و باورهای ماست.


این مجموعه، به عنوان يكي از اصلي‌ترين فعالان حوزه دکوراسیون داخلی، به دنبال گسترش و تثبيت نفوذ و رهبري خود در تمامي بازارهاي مرتبط مي‌باشد و براي تحقق اين مهم مي كوشد تا توليدات خود را با بهره‌گيري از فن‌آوري هاي نوين ارتقاء بخشد. در اين خصوص در دو دهه اخير زمان و هزینه قابل قبولي صرف تحقيق و توسعه (R&D) محصولات جديد و بهبود كيفيت محصولات جاري خود، نموده است. این مجموعه با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و متعهد و با استفاده از ماشین آلات روز دنیا و اعتقاد راسخ بر امر مشتری مداری، در راستای استقرار و ارتقاء سیستم مدیریت کیفیت، رئوس کلی سیاستها و خطی مشی کیفیت خویش را پایه‌گذاری کرده است.


رزومه درخشان گروه صنعتی اسپادانا قریب به چهار دهه، نشانگر کیفیت کار محصولات مجموعه صنعتی اسپادانا در طول زمان و همچنین خدمات پس از فروش واقعی می باشد که رضایت مشتریان و گسترش دامنه مشتریان را موجب شده است.


مجموعه صنعتی اسپادانا، هر ساله به منظور اطمينان از كارايي سيستم مديريت كيفيت، سيستم هاي كنترل كيفي خود را بازنگري مي‌نمايد. در واقع هدف گروه صنعتی اسپادانا، همواره ارائه بهترين كيفيت كالا براي مصرف كنندگان بوده و جلب رضايت مشتريان و ثبات در كيفيت، اصولي هستند كه پاي ‌بندي به آنها افتخار ماست. به همين علت ما همواره معتقد هستيم كه كيفيت ضامن موفقيت است.

 


 تصاویر مرتبط:

 

 

آدرس: اصفهان، خیابان امام خمینی، بعد از شهرک مهدیه و کوی صنعتگران، انتهای خیابان 12 بهمن، گروه صنعتی اسپادانا

تلفن:09131106552