English
پارسی

آمادگی همکاری گروه صنعتی اسپادانا با شرکای صنفی و تجاری صنایع چوب و دکور داخلی ساختمان

با توجه به رشد فضای کسب وکار در حوزه دکوراسیون داخلی و تاکید بر اتحادهای استراتژیک به عنوان راهکار ورود به بازارهای بیشتر، شراکت و همکاری با فعالان بازار و همکاران تجاری در حوزه‌ دکوراسیون داخلی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. لذا گروه صنعتی اسپادانا در راستای اهداف استراتژیک خود، اقدام به برنامه ریزی جهت تشکیل گروه های کاری و همکاری دوجانبه با طراحان، انبوه سازان و شرکای تجاری نموده است که همگی در راستای تقویت صنف و فعالین صنعت چوب کشور می باشد.

banner3


گروه صنعتی اسپادانا در راستای بینش و ماموریت خود مبنی بر ارائه بیشترین ارزش برای تمام افراد و سازمان ها از مرحله تولید، فرآوری، ارائه خدمات پس از فروش و از طرفی حمایت ویژه از تولید بومی و داخلی کشور عزیزمان ایران، برای کلیه اشخاص و سازمان‌ها و مؤسسات دولتی، نیمه دولتی و خصوصی و ... پیشنهادات ویژه و درخور توجه ای در حوزه دکوراسیون داخلی داشته و آمادگی خود را جهت همکاری با تمامی کارفرمایان عزیز اعلام می دارد.


مجموعه صنعتی اسپادانا با توجه به تولید و ارائه انواع محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و مصنوعات چوبی با بهره‏ گیری از روش‏های پیشرفته فنی، مهندسی، برنامه ‏ریزی و کنترل کیفی و همچنین در اختیار داشتن تعداد قابل توجهی از تجهیزات پیشرفته، طی حضور موفق و پررنگ در سطح خرد و کلان توانسته است کیفیت خود را در میان محصولات و خدمات سایر فعالین صنفی، به عنوان یکی از بهترین برندها از نظر کیفیت معرفی کند.


هم اکنون گروه صنعتی اسپادانا واقع در استان اصفهان، قریب به چهار دهه سابقه ارزشمند، یکی از حرفه‌ای‌ترین فعالین در حوزه دکوراسیون داخلی است و ضمن ارتقای سطح کیفی و سلامت محصولات خود، آمادگی دارد انواع تولیدات و خدمات خود را مطابق با سلیقه و طرح طراحان، انبوه سازان، پیمانکاران و فعالان حاضر در بازار و متناسب با هر برنامه زمانی تقویمی، با بهره گيری از بالاترين سطح فرآوری وکنترل کيفيت محصول در تمامی مراحل توليد، آماده و مطابق با نياز مشتريان ارائه نمايد.

 


ما با پایبندی به عشق، ایمان و ایثار، فراوانی، اثربخشی، آزادی، شادی و آرامش را برای تمام مشتریان عزیز به ارمغان می آوریم و درکنار تلاش برای ارائه ی باکیفیت ترین محصولات و خدمات مورد نیاز شما در زمینه دکوراسیون داخلی، در تمامی مراحل از شروع تا تحویل نهایی، در کنار شما خواهیم بود.

 


ما به منظور ایجاد رضایت هرچه ‌بیشتر مشتریان عمده و سازمانی خود، آماده ی همکاری‌ با شرکای تجاری خود هستیم.
در صورت داشتن شرایط همکاری، شما نیز مي توانيد به جمع همکاران و حاميان خانواده گروه صنعتی اسپادانا بپيونديد و با اين کار هم در ارتقای رضایت مردم سهيم باشيد و هم از مزاياي تجاري همکاري با مجموعه صنایع چوب و دکور اسپادانا بهره ببريد.

 

گروه صنعتی اسپادانا در راستای برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، متعهد است واحدهای عرضه خدمات و فروش خود را در زمینه‌ی دکوراسیون داخلی چوبی ساختمان، در استان اصفهان و سایر شهرهای کشور به صورت گسترده ایجاد کند.

 


تصاویر مرتبط:

آدرس: اصفهان، خیابان امام خمینی، بعد از شهرک مهدیه و کوی صنعتگران، انتهای خیابان 12 بهمن، گروه صنعتی اسپادانا

تلفن:09131106552